ÖZGEÇMİŞ

 

MUSTAFA ARAÇ

Atatürk Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunuyum.Sporcu bir ailede yetiştim.Spora Basketbol oynayarak başladım ve sonrasında 6 sene voleybol alt yapılarında antrenörlük yaptım.Okul sporlarında bir kez Türkiye Şampiyonluğu ve defalarca istanbul 1.liklerim var.Voleybol ve Atletizmde Türkiye şampiyonasına birçok kez gitme başarısı gösterdim.Beyoğlu Atletizm ilçe temsilciliği görevinde bulundum,çalıştığım bütün kurumlarda Başarı belgesi aldım.

Beyoğlu  kaymakamlığı tarafından Üstün Başarı belgesi ve İstanbul  Valisi  Vasip ŞAHİN tarafından  ödül belgesi ile ödüllendirildim.2016 yılında Atletizm federasyonu 2020 olimpik Milli takım kampına antrenör olarak katıldım.Galatasaray ve ENKA spor kulübüne  bir çok sporcu yetiştirdim.Sırasıyla Erzurum,Ankara,Balıkesir ve İstanbul illerinde Beden Eğitimi Öğretmenliği yaptım ve halen daha istanbul da  görevime  devam etmekteyim.

 

Belgeler ve Başarıları

SEMİNER VE KURSLAR

Sports ınjuries (spor sakatlıkları) seminer belgesi

Sporcu beslenmesi seminer belgesi

Laktat Ölçüm ve Değerlendirme Eğitimi Belgesi

Altyapı voleybol yetiştirilmesi seminer belgesi

Atletizm federasyonu  Antrenörlük belgesi

Voleybol federasyonu  Antrenörlük belgesi

IAFF Çocuk Atletizmi Sertifikası

Voleybol Hakemliği

Atletizm Hakemliği

OKUL SPORLARI ve FERDİ BAŞARILARI

2019 Duatlon Türkiye Sampiyonu.

2019 Balkan 800m şampiyonu.

2019 Balkan 1500m 3.sü

2017 vodafon  İstanbul Maratonu 10k Genel klasman 3.sü

2018 vodafon  İstanbul Maratonu 10k Genel Klasman 2.si

2016 yılı 2020 Olimpiyatları Milli Takım kampı antrenörü.

İstanbul kros yarışmaları il Şampiyonlukları

İstanbul ilini temsilen kros Türkiye Şampiyonluğu

2018 İznik Ultra 15k  Şampiyonu

2018 Sapanca Ultra 9k Genel klasman Şampiyonu

2018 İzmir 19 Mayıs Yol koşusu Yaş kategorisi Şampiyonu,

2018 reebook Mudrace şampiyonu

2018 Geyik koşuları 4k genel klasman şampiyonu

2018 SaltLake 10k Genel klasman Şampiyonu

2018 Efes Ultra Genel klasman 2.si

2018 Aydos patika yarışı Genel klasman 2.si

2018 İstanbulu Koşuyorum Bakırköy etabı 10 km Yaş 2.si

2018 istanbul yarı Maratonu Genel klasman 6.sı

2018 Büyükada ultimate koşu Genel klasman  2.sü

2019 Manavgat ultra maratonu 12k 3.sü,

2016 Marmara Bölgesi kros yarışmaları takım 4.sü

Mini Voleybol Küçük Erkek İstanbul 4.sü

Voleybol Genç kızlar Ayvalık ilçe Şampiyonluğu

Mini Voleybol Küçük Erkek Balıkesir il Şampiyonluğu

Mini Voleybol Küçük kızlar istanbul yarı final

Sports tv Running programı

 

Sporcularımla Sports tv Running programına konuk olduk.

Servisler ve iletişim

 

05075800109

mustafaatletizm@gmail.com